درباره ما

گروه تخصصی میتا متعلق به شرکت فنی مهندسی سازه مساحان اسپادانا (سهامی خاص) می باشد.

شرکت فنی مهندسی سازه مساحان اسپادانا (سهامی خاص-شماره ثبت 39610)، در بهمن ماه 1388 با هدف ارائه خدمات طراحی و اجرای معماری و ساختمان سازی و پیمانکاری ابنیه و ساخت سازه های مرتبط با ساختمان، ثبت گردید.

مدیران شرکت با یک دهه تجربه، در سال 1399 با هدف ایجاد یک گروه تخصصی در زمینه اجرای طرح های تخصصی مرتبط با چوب و ترمو و ایجاد تیمی حرفه ای در این زمینه با گسترده نمودن موضوع شرکت و اضافه نمودن طراحی و اجرای ترمو و چوب در فضاهای داخلی و نما، تیم تخصصی میتا (میتا گروپ) را ایجاد نمودند.

این گروه شامل چند تیم تخصصی و حرفه ای در زمینه های طراحی، نصب و اجرای پلن های اختصاصی از نمای خارج تا داخلی و پروژه های باغ و آلاچیق و اجرای سازه های تخصصی ترموود و طراحی و اجرای روف گاردن و اجرای کلیه سازه های چوبی و … می باشد.

مشاوره در خرید چوب مناسب و طراحی و آماده سازی زیر ساخت مناسب برای نصب و همچنین ارائه چوب های برندهای مختلف و استفاده از رنگ های مخصوص ترمو و تحویل پروژه با ضمانت نامه پنج ساله (برای اولین بار در ایران در خدمات ترمو – با همکاری بیمه ایران) ، از دیگر فعالیت های این تیم می باشد.

اخذ ایزوهای مدیریتی و نظارتی و مشتری مداری برای این تیم و عقد قرارداد با بیمه ایران جهت، بیمه نامه 5 ساله بر اساس استاندارد هاس روز اروپا در نصب و اجرای ترمو در کشور، جزو افتخارات گروه تخصصی میتا و ویژگی منحصر به فرد این تیم می باشد؛ تا بتوانیم حرفه ای عمل کنیم و در خصوص خدمات مرتبط با ترمو و چوب، آسودگی خیال را برای کلیه درخواست کنندگان اعم از طراحان، پیمان کاران و انبوه سازان فراهم نماییم.

مجموعه میتا گروپ آماده همکاری با کلیه طراحان، پیمانکاران ساختمانی و انبوه سازان محترم بوده و به صورت قرارداد همکاری نیز اجرای پروژه می نماید. همچنین اجرای پروژه های شهری و غیر خصوصی نیز جزو رزومه این گروه می باشد.

میتا گروپ در استان اصفهان فعال می باشد ولی در صورت وجود پروژه های بالای 200 متر و یا پروژه های کلان شهری و یا تخصصی، آماده ارسال تیم به کل کشور می باشد.

جهت دریافت مشاوره رایگان و ثبت زمان بازدید از پروژه و یا طرح خود با ما از طریق تلفن های میتا و یا فرم ثبت خواست مشاوره (در سایت) با ما در تماس باشید.

با تشکر از حسن توجه شما – میتا گروپ